Česká hudební scéna

 

Blíží se léto, blíží se letní festivaly s českými interprety, které máte rádi! Každý rok se pořadatelé festivalů předhánějí v tom, kdo pozve lepšího hudebního interpreta, snaží se o to, aby se slavná česká hudební scéna objevila právě u nich! Lidé skupují lístky dlouho dopředu a opozdilci na poslední chvíli shání lístky všude možně, aby své oblíbence viděli naživo. A na co se můžeme těšit letos?

1) Rock for people – jeden z nejoblíbenějších českých hudebních festivalů. Letos se pořadatelé snaží, aby bylo prostředí ještě lepší, než kdy dřív, a tak bude prostor i pro sportování, umění či gastronomii. Lákadlem na letošní ročník není překvapivě česká hudební scéna, ale The Offspring a Massive Attack.

2) Nejde sice o festival, ale nelze nezmínit! Damian Marley, syn slavného Boba, přijede poprvé do České republiky! Vidět ho můžete 29. 8. v Lucerně.

3) Votvírák – Letos se slaví desátý ročník, takže festival to bude opravdu veliký! Uvidíte spoustu známých zpěváků, zpěvaček a kapel, napříkald Jaroslava Uhlíře, Voxela či kapelu 05 a Radeček. Letos je opravdu se na co těšit! Kam jedete vy?

(Visited 75 times, 1 visits today)